CONTINO sponsorem dożynek gminnych w Rytwianach

Niedziela 30 sierpnia 2015 r. upłynęła w Rytwianach pod znakiem dożynek gminnych. Nie mogło zabraknąć na nich CONTINO - był konkurs plastyczny dla dzieci, upominki i informacje z pierwszej ręki o planowanej inwestycji.

Impreza na stadionie sportowym w Rytwianach rozpoczęła się występami Koprzywnickich Mażoretek oraz zespołów Sichowianie i Nadwiślanie. Na szczególną uwagę zasługuje program Sichowian, którzy w jednym ze swoich utworów z nadzieją śpiewali o wiatrakach w gminie! Następnie na scenę wkroczyły grupy Aksam i Dęciaki z Gminnego Centrum Kultury w Rytwianach.

W konkursie plastycznym o tematyce wiatrakowej udział wzięło ok. 50-cioro dzieci w trzech kategoriach wiekowych: do 6 lat, 7-10 i od 11. Wszyscy otrzymali upominki od CONTINO, a najpiękniejsze prace zostały nagrodzone książkami i słodyczami.

Uczestnicy dożynek mieli również okazję poznać szczegóły planowej inwestycji oraz poszerzyć wiedzę o energetyce wiatrowej. Każda zainteresowana osoba otrzymała ulotkę i folder informacyjny. Eksperci firmy służyli także swoją wiedzą w bezpośrednich rozmowach.

W programie znalazł się również rzut snopkiem oraz konkurs wieńców i dożynkowego jadła. Gwiazdą wieczoru był podhalański zespół Baciary. Dożynki zwieńczyły występ grupy Folk’n’Roll i Dyskoteka z Pomarańczą, którą poprowadzili Max Kolankov i Viper.

Zapraszamy na fotorelację z dożynek w Rytwianach!

Licznik

Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () farma wiatrowa o mocy 30MW – 10 szt, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

Gospodarstwo domowe w Polsce zużywa średnio 2000-3000kWh rocznie.

Projekty

Rok Nazwa Turbiny
2004 Projekt Roye 17
2012 Projekt Kujawsko-Pomorskie I do 3
1999 Projekt Vorbein 7
Więcej

Obejrzyj

Jak wygląda świat ze szczytu turb...

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu "Ok...

Więcej

Contino Wind Group na Kongresie Ene...

Contino Wind Group było obecne podczas Kongr...

Więcej

Relacja z Kongresu Energii Odnawial...

Contino Wind Group było obecne podczas Kongr...

Więcej

Tagi