Contino Gamma na Dniu Strażaka w Sichowie Małym

W niedzielę 23 sierpnia Contino uczestniczyło w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych w Sichowie Małym w Gminie Rytwiany. Na gości festynu czekało nasze firmowe stoisko z licznymi gadżetami, na którym można było uzyskać informacje o budowanej w pobliżu farmie wiatrowej.

Zawody z udziałem straży pożarnej oraz licznie zgromadzonych mieszkańców Gminy Rytwiany rozpoczęły się o godzinie 15.00 na boisku sportowym w Sichowie Małym. W szranki stanęło 9 drużyn OSP z rejonu gminy, które walczyły o zwycięstwo w sztafecie pożarniczej z przeszkodami na 70 m, a także w ćwiczeniach bojowych. W klasyfikacji generalnej zwyciężyła drużyna gospodarzy z Sichowa Małego. Ponadto odbyła się konkurencja Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych dziewcząt i chłopców.

Stanowisko Contino cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców, którzy otrzymali materiały informacyjne o powstającej w pobliżu inwestycji, której 2 turbiny staną na terenie Sichowa Małego oraz 1 na terenie sąsiadującego Sichowa Dużego. Dla najmłodszych przygotowaliśmy liczne gadżety, wśród których znaleźć można było kredki, opaski odblaskowe, puzzle magnetyczne, piłeczki, balony, wiatraki oraz wiele innych.

Licznik

Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () farma wiatrowa o mocy 75MW – 25 szt, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

Gospodarstwo domowe w Polsce zużywa średnio 2000-3000kWh rocznie.

Projekty

Rok Nazwa Turbiny
2004 Projekt Roye 17
2012 Projekt Kujawsko-Pomorskie I do 3
1999 Projekt Vorbein 7
Więcej

Obejrzyj

Jak wygląda świat ze szczytu turb...

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu "Ok...

Więcej

Contino Wind Group na Kongresie Ene...

Contino Wind Group było obecne podczas Kongr...

Więcej

Relacja z Kongresu Energii Odnawial...

Contino Wind Group było obecne podczas Kongr...

Więcej

Tagi