CONTINO wspiera Festyn Strażacki w Gminie Grajewo

W niedzielę 28 czerwca Contino zawitało do Wierzbowa w gminie Grajewo, gdzie odbył się Festyn Strażacki. Stanowisko dewelopera cieszyło się zainteresowaniem mieszkańców, którzy otrzymali materiały informacyjne o powstającej inwestycji oraz liczne gadżety.

Ciepło uczestników festynu powitała nie tylko pogoda, ale także władze gminy Grajewo. Wójt Stanisław Szleter wielokrotnie podkreślał, że jednym ze sponsorów  wydarzenia jest firma Contino i dziękował za wsparcie podczas organizacji przedsięwzięcia. Niebawem gmina zostanie wyposażona w wóz strażacki podarowany przez Contino.

- Contino to godny zaufania inwestor. Od ponad siedmiu lat jest obecny na naszym terenie, na którym planuje budowę elektrowni wiatrowej. Firma dba o dobro lokalnej społeczności. Liczę na dalszą efektywną współpracę – powiedział Stanisław Szleter.

- Jesteśmy zadowoleni z dobrej atmosfery, która sprzyja realizacji naszego projektu. Zawdzięczamy ją wójtowi Stanisławowi Szleterowi, który od wielu lat działa na rzecz rozwoju gminy, co nietrudno zauważyć – dodał Jarosław Kurek z firmy Contino.

Mieszkańcy mogli uzyskać informacje na temat energii wiatrowej, które od niedawna mogą także zdobywać poprzez nowy portal energiadlagrajewa.pl. Festynowi towarzyszyła moc niespodzianek muzycznych oraz kulinarnych.

Licznik

Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () farma wiatrowa o mocy 75MW – 25 szt, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

Gospodarstwo domowe w Polsce zużywa średnio 2000-3000kWh rocznie.

Projekty

Rok Nazwa Turbiny
2012 Projekt Podlaskie I do 30
2012 Projekt Podlaskie II do 30
2012 Projekt Podlaskie III do 15
Więcej

Obejrzyj

Jak wygląda świat ze szczytu turb...

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu "Ok...

Więcej

Contino Wind Group na Kongresie Ene...

Contino Wind Group było obecne podczas Kongr...

Więcej

Relacja z Kongresu Energii Odnawial...

Contino Wind Group było obecne podczas Kongr...

Więcej

Tagi