Finał konkursu „Piątka dla Gazety”

Uroczystym finałem zakończył się konkurs „Piątka dla Gazety” organizowany przez Gazetę Krotoszyńską, którego sponsorem strategicznym była po raz kolejny firma Contino Zeta sp. z o.o.

Każdy uczeń z klas od I do VI, ze wszystkich szkół podstawowych w powiecie krotoszyńskim, który otrzymał piątkę, szóstkę albo inną najwyższą ocenę – np. słoneczko, wypełniał kupon z „Gazety Krotoszyńskiej”, na którym otrzymaną ocenę potwierdzał nauczyciel danego przedmiotu, a następnie dostarczał go do redakcji. Nagrody ufundowane przez sponsorów, w tym sponsora strategicznego - Contino Zeta Sp. z o.o., otrzymali uczniowie, którzy przysłali podczas akcji najwięcej kuponów. Rekordzistą, podobnie jak rok temu został Krystian Chmielarz z Zespołu Szkół w Orpiszewie, który w nagrodę od Contino otrzymał tablet oraz torbę pełną upominków.

Wśród nagrodzonych znaleźli się także:

Wioleta Kąkolewska i Sebastian Sobański – SP Mokronos,
Arkadiusz Rosiński – SF Dzielice,
Barbara Grenda – ZS Benice,
Maja Nowacka – SP Zalesie Małe,
Szymon Marcisz, Marcelina Pawlak i Mieczysław Skowroński – ZSP Rozdrażew
oraz Zuzanna Garbarek – ZS Benice.

Nagrody pocieszenia trafiły do:

Aleksandry Zajfert i Oliwii Garkowskiej – SP nr 3 w Koźminie Wlkp.,
Magdaleny Kaczały i Jagody Sikory – SP Roszki,
Anastazji Czubak, Anny Szczur, Ines Wosińskiej i Pawła Szczura – ZSP Rozdrażew,
Natalii Kryś – SP Mokronos,
Klaudii Cugier – SF Dzielice.

Oprócz nagród indywidulanych dla uczniów nagrodzono nauczycieli, spod których ręki wyszło najwięcej kuponów. Nagrody otrzymały Jolanta Adamiak – nauczycielka z ZSP w Rozdrażewie i Mariola Górak – nauczycielka SP w Mokronosie.

Finał akcji zorganizowano w Szkole Podstawowej w Rozdrażewie, z której nadeszło najwięcej kuponów. I to właśnie wychowankowie tej placówki pojadą w nagrodę na festyn do Poznania. Tuż za szkołą w Rozdrażewie uplasowały się szkoły z Mokronosa, Bienic i Koźmina, które zostały uhonorowane gadżetami, wśród których były m.in. kamizelki odblaskowe od Contino oraz plany lekcji od Gazety Krotoszyńskiej.  

W walce o nagrodę główną każdy miał równe szanse. Z grona wszystkich rozlosowanych kuponów szczęście uśmiechnęło się do Magdaleny Kryś z SP w Mokronosie, która zabierze całą swoją klasę IA na dwudniową wycieczkę nad Bałtyk. 

Zachęcamy do obejrzenia galerii oraz polecamy relację na łamach organizatora akcji - Gazety Krotoszyńskiej.

Licznik

Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () farma wiatrowa o mocy 75MW – 25 szt, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

Gospodarstwo domowe w Polsce zużywa średnio 2000-3000kWh rocznie.

Projekty

Rok Nazwa Turbiny
2012 Projekt Wielkopolskie I do 20
Więcej

Obejrzyj

Jak wygląda świat ze szczytu turb...

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu "Ok...

Więcej

Contino Wind Group na Kongresie Ene...

Contino Wind Group było obecne podczas Kongr...

Więcej

Relacja z Kongresu Energii Odnawial...

Contino Wind Group było obecne podczas Kongr...

Więcej

Tagi