Contino Delta sponsorem jubileuszowego X Jarmarku nad Jeziorem Ogórkowym

Już 10 raz odbył się Jarmark nad Jeziorem Ogórkowym w Kaliszu Pomorskim. Contino Delta po raz kolejny było uczestnikiem i sponsorem wydarzenia. Przez dwa dni goście pikniku mogli brać udział w licznych koncertach oraz loteriach z nagrodami.

Jarmark nad Jeziorem Ogórkowym od lat cieszy się wielkim zainteresowaniem zarówno mieszkańców Kalisza Pomorskiego jak i okolicznych miejscowości, którzy przybywają tłumnie aby zobaczyć koncerty gwiazd. W tym roku podczas pikniku wystąpił m.in. Afromental oraz Kayah. Główną atrakcją imprezy, była uroczystość wyławiania beczek z ogórkami z jeziora, prowadził ją sam burmistrz. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Przy pięknej i słonecznej pogodzie, fani motoryzacji mogli przejechać się zabytkowym Volkswagenem „Ogórkiem, sponsorowanym przez firmę Contino Delta. Dodatkowo goście mieli szansę wziąć udział w loteriach fantowych a także zasmakować lokalnych specjałów. Na firmowym stanowisku Contino czekało wiele atrakcyjnych nagród dla dzieci, które wzięły udział w konkursie plastycznym pt. „Przyjazny Wiatrak”. Spośród zebranych prac wyłoniliśmy aż 15 laureatów w trzech kategoriach wiekowych.

 

Do zobaczenia za rok!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy.

Licznik

Od początku Twoich odwiedzin na naszej stronie () farma wiatrowa o mocy 45MW – 15 szt, wyprodukowała powyższą ilość energii elektrycznej.

Gospodarstwo domowe w Polsce zużywa średnio 2000-3000kWh rocznie.

Projekty

Rok Nazwa Turbiny
2004 Projekt Roye 17
2012 Projekt Kujawsko-Pomorskie I do 3
1999 Projekt Vorbein 7
Więcej

Obejrzyj

Jak wygląda świat ze szczytu turb...

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu "Ok...

Więcej

Contino Wind Group na Kongresie Ene...

Contino Wind Group było obecne podczas Kongr...

Więcej

Relacja z Kongresu Energii Odnawial...

Contino Wind Group było obecne podczas Kongr...

Więcej

Tagi