Projekty

Nazwa projektu: Projekt Podlaskie I

Liczba urządzeń: do 30

Łączna moc: do 90 MW

Przedstawiciel terenowy: Adam Kurek

Planowane coroczne wpływy z podatków:  około 3 mln zł

 

Aktualności

Wojewodzin, Popowo i Wierzbowo z nowymi drogami. Rozpoczyna się modernizacja dróg gminnych przy wsparciu Contino.

Z początkiem października br. rozpoczęto modernizację drogi gminnej łączącej drogę powiatową we wsi Wojewodzin w gminie Grajewo z drogą krajową nr 61 w okolicach wsi Popowo. Kolejnym etapem będzie analogiczne połączenie pomiędzy Popowem a Wierzbowem. Realizacja inwestycji zostanie przeprowadzona dzięki staraniom wójta Gminy Grajewo – Pana Stanisława Szletera i środkom od Contino Polska Sp. z o.o. –dewelopera planującego budowę farmy wiatrowej w okolicach Grajewa. Łączna wartość kosztorysowa planowanych prac wynosi w przybliżeniu 4,2 mln PLN.

Więcej

CONTINO przekazuje wóz strażacki dla OSP w Szymanach w Gminie Grajewo

Gmina Grajewo otrzymała wóz strażacki w ramach dotacji celowej od spółki Contino Polska Sp. z o.o., planującej budowę farmy wiatrowej na terenie gminy i miasta Grajewa. 24 września br. roku został on oficjalnie przekazany Ochotniczej Straży Pożarnej w Szymanach.

Więcej

Dwie nowe strony CONTINO - dla Grajewa i Sulmierzyc

W piątek 26 czerwca ruszyły nowe serwisy dedykowane projektom w Grajewie i Sulmierzycach.

Więcej

CONTINO wspiera Festyn Strażacki w Gminie Grajewo

W niedzielę 28 czerwca Contino zawitało do Wierzbowa w gminie Grajewo, gdzie odbył się Festyn Strażacki. Stanowisko dewelopera cieszyło się zainteresowaniem mieszkańców, którzy otrzymali materiały informacyjne o powstającej inwestycji oraz liczne gadżety.

Więcej

Wycieczka uczniów z Grajewa do Warszawy nagrodą za sprzątanie miasta!

Contino nagrodziło uczniów ZSM nr 3 w Grajewie za sprzątanie odpadów na terenie miasta, które odbyło się 2 czerwca br. W ramach nagrody za proekologiczną postawę uczniowie pojechali na jednodniową wycieczkę do Warszawy.

Więcej

CONTINO sponsorem Pikniku Familijnego w Grajewie

W niedzielę 7 czerwca 2015 odbył się 5. Piknik Familijny. Jednym ze sponsorów tegorocznej edycji imprezy było CONTINO.

Więcej

Uczniowie sprzątali Grajewo, CONTINO funduje wycieczkę do Warszawy!

We wtorek 2 czerwca br. w Grajewie odbyła się akcja sprzątania odpadów zorganizowana przez CONTINO Wind Group we współpracy z Zespołem Szkół Miejskich nr 3 w Grajewie. Wydarzenie miało charakter proekologiczny, a jego celem było zachęcenie młodzieży do działań na rzecz środowiska oraz zbudowanie świadomości ekologicznej młodych ludzi.

Więcej

Contino sponsorem i uczestnikiem Dni Grajewa 2014

Contino po raz kolejny miało możliwość uczestniczenia w Dniach Grajewa, w tym roku mimo deszczowej aury wydarzenie zgromadziło sporo gości, którzy mogli obejrzeć koncerty oraz skorzystać z wielu dostępnych podczas pikniku atrakcji.

Więcej

Akcja sprzątania odpadów w Grajewie, a w nagrodę wycieczka!

W piątek 13 czerwca w Grajewie odbyła się akcja sprzątania odpadów zorganizowana we współpracy z Zespołem Szkół Miejskich Nr 1 w Grajewie. Wydarzenie miało charakter proekologiczny i jego celem było zachęcenie młodzieży do działań na rzecz środowiska oraz zbudowanie świadomości ekologicznej młodych ludzi.

Więcej

Contino Polska uczestnikiem Wojewódzkiego Święta Ludowego w Wierzbowie

W niedzielę 19 maja we wsi Wierzbowo (powiat grajewski) odbywały się obchody Wojewódzkiego Święta Ludowego. Na mieszkańców czekało wiele atrakcji tj. zabawki dla dzieci, koncert Tomasza Niecika oraz zespołu Konkret a także wiele konkursów z nagrodami. Wspólne biesiadowanie trwało cały dzień.

Więcej