Projekty

Nazwa projektu: Projekt Zachodniopomorskie I

Liczba urządzeń: do 30

Łączna moc: do 90 MW

Planowane coroczne wpływy z podatków:  około 3 mln zł

 

 

 

Aktualności

Contino Delta po raz kolejny sponsorem Jarmarku nad Jeziorem Ogórkowym

W dniach 17-18 lipca odbyła się XI edycja Jarmarku nad Jeziorem Ogórkowym w Kaliszu Pomorskim. CONTINO Delta po raz kolejny było uczestnikiem i sponsorem wydarzenia. W ciągu dwóch dni na zgromadzonych czekało wiele atrakcji, w tym sponsorowany przez CONTINO Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej oraz konkurs plastyczny „Energia wiatrowa”.

Więcej

Contino Delta sponsorem rewitalizacji i remontu kościoła w Dębsku

15 listopada 2014r. po półtorarocznym oczekiwaniu mieszkańcy Dębska mogli uczestniczyć we mszy świętej po zakończeniu prac remontowych w filialnym kościele w Dębsku, częściowo zasponsorowanych przez firmę Contino.

Więcej

Contino Delta sponsorem jubileuszowego X Jarmarku nad Jeziorem Ogórkowym

Już 10 raz odbył się Jarmark nad Jeziorem Ogórkowym w Kaliszu Pomorskim. Contino Delta po raz kolejny było uczestnikiem i sponsorem wydarzenia. Przez dwa dni goście pikniku mogli brać udział w licznych koncertach oraz loteriach z nagrodami.

Więcej

Wsparliśmy Festyn „Szklane manewry” w Poźrzadle Wielkim (gm. Kalisz Pomorski)

28 września 2013 r. w Poźrzadle Wielkim odbył się Festyn „Szklane manewry”, zorganizowany w ramach projektu złożonego do Europejskiej Akademii Sołtysa „Świat kolorowego szkła w Poźrzadle Wielkim”. Głównym celem tego projektu jest przekształcenie miejscowości w wioskę tematyczną, której działalność będzie polegała na organizowaniu w świetlicy zajęć i warsztatów związanych z wykorzystaniem szkła do różnego rodzaju prac rękodzielniczych oraz recyklingiem szklanym.

Więcej

Pożegnanie wakacji z Contino - wycieczka do Szczecina - Wielgowa dla dzieci z Dębska

Choć początek roku szkolnego już niebawem, to dzieci z Dębska wciąż czują wakacyjną atmosferę. Przedostatni weekend wakacji spędziły bardzo aktywnie. Wraz z opiekunami wyjechały na wycieczkę do Szczecina Wielgowa, której sponsorem była spółka Contino Delta, planująca na terenie gminy Kalisz Pomorski budowę farmy wiatrowej.

Więcej

Contino na IX Jarmarku nad Jeziorem Ogórkowym.

„Pogoda sprzyja dobrym ludziom” - tymi słowami Michał Hypki, burmistrz Kalisza Pomorskiego rozpoczął 20 lipca IX edycję Jarmarku nad Jeziorem Ogórkowym. Poza piękną pogodą i lokalnym specjałem – ogórkami kiszonymi - wiele innych atrakcji przyciągnęło turystów i mieszkańców Kalisza Pomorskiego oraz okolicznych miejscowości.

Więcej

Contino Delta pomaga św. Mikołajowi w Gminie Kalisz Pomorski

Spółka Contino Delta Sp. z o. o, która planuje budowę farmy wiatrowej w gminie Kalisz Pomorski, po raz kolejny wspiera św. Mikołaja. Tym razem pomogła mu w przygotowaniu słodkich upominków dla najmłodszych i trochę starszych mieszkańców Gminy Kalisz Pomorski.

Więcej

Contino Delta pomocnikiem św. Mikołaja

W środę, 5 grudnia 2012 r. o godz. 17.00 w Ośrodku Kultury w Kaliszu Pomorskim odbył się spektakl pt. "Magiczne Mikołajki". W organizację tego wydarzenia włączyło się Contino.

Więcej

Contino Delta wspiera remont Kościoła pw. Świętych Piotra i Pawła w Dębsku

Spółka Contino Delta Sp. z o. o, która planuje budowę farmy wiatrowej w gminie Kalisz Pomorski, dofinansowała remont Kościoła pw. Świętych Piotra i Pawła w Dębsku kwotą ponad 22 000 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na remont dachu, który z biegiem lat uległ znacznym zniszczeniom.

Więcej